صـفحه اصلی درباره ما ارتباط با ما  
         بایدها و نبایدها ویژه شوهران قسمت دوم
     
 

بایدها و نبایدها ویژه شوهران قسمت دوم

در بعضی مواقع او واقعا نظر شما را نمی خواهد:

وقتی همسر شما یکی از این سوالات را می پرسد: قیافه من چطور است؟ این لباس چطور به نظر می رسد؟ موهای من چطور است؟ آیا این کفش ها به این لباس می آید؟ آیا این شلوار به من می آید؟ او در واقع از شما سوال نمی کند. او واقعا نیازی به یک جواب صادقانه، ارزیابی یا پیشنهاد ندارد. او در واقع سوال می کند که آیا شما خود او را دوست دارید یا نه. همه سوالاتی را که به گونه ای به ظاهر مربوط است با کلمه (عالی) است پاسخ دهید. این تنها جواب مناسب و تنها جوابی است که به سرعت توسط طرف مقابل دریافت و درک می شود. وسواس به خرج ندهید، وسواس باعث ایجاد شک و این شک باعث به وجود آمدن این احتمال می شود که حتما یک نفر دیگر چهره بهتری دارد و شما احتمالا در ذهنتان با او سر و سری دارید، آیا واقعا این طور نیست؟

هر روز مثل یک شوالیه عمل کنید:

لازم نیست که حتما یک اژدها شکار کنید، فقط هر وقت که می توانید در را برای او باز کنید. او را تا سوار شدن به ماشین همراهی کنید. پول مورد نیاز او را پرداخت کنید. در هنگام بارندگی چتر را تا نزدیک در خانه بالای سر او نگه دارید چرا؟ زیرا این کارها عالیست هر چند قدیمی، از مد افتاده و نامنطبق با جامعه امروزی است ولی چیزهای خوب هیچ گاه ارزششان را از دست نمی دهند.

بگذارید تا او اسباب قدرت شما را ببیند:

حالا زمانی است که برای نشان دادن مردانگی تان شانس دارید، پیچ گوشتی، دریل، دستگاه چمن زنی و اره برقی تان را به او نشان دهید. یک نمایش راه بیندازید، آن ها را روشن کنید. یک تکه الوار را ببرید، بر روی آن و تکه چوب دیگری چند سوراخ بزنید، آن ها را با پیچ به هم محکم کنید. او از این کار لذت خواهد برد. به او اجازه ندهید تا به وسایل شما دست بزند.

کباب پز:

بعد از همه این حرف ها شما یک مرد هستید، مثل یک سخنران که در مقابل آتش بزرگی ایستاده است! یک بطری نوشیدنی در یک دست و یک چنگال بزرگ در دست دیگر. می توانید تکه های گوشت خام را تبدیل به یک غذای بهشتی کنید فقط لازم است لوازم آن را تهیه کنید.

بایدها و نبایدها ویژه شوهران قسمت دوم

 
 
     
 © All Rights Reserved , SaraDownload.com 2007-2008 .