صـفحه اصلی درباره ما ارتباط با ما  
         بایدها و نبایدها ویژه شوهران قسمت چهارم
     
 

بایدها و نبایدها ویژه شوهران قسمت چهارم

ردپایی از لباس هایتان بر جا نگذارید:

هنگام درآوردن لباس هایتان آن ها را پرتاب نکنید. به طور مثال در کف خانه، اول کاپشن بعد ژاکت بعد پیراهن بعد شلوار بعد کفش و جوراب . شما با این کار مسیر رسیدن به یک هدیه را به همسرتان نشان نمی دهید. شما شلخته اید پس سریع تر لوازمتان را جمع کنید.

دستورالعمل ها را بخوانید و به آن ها عمل کنید:

شما حتما آن کاغذهای چاپ شده که بر روی آن ها پر از عکس است و بین 8 تا 12 صفحه ضخامت دارند و انواع زبان های اسپانیایی، ژاپنی، انگلیسی و ... غلط های املایی و دستوری فراوان نوشته شده اند و پر از حروف، اعداد، فلش ها و اشکالی که به عمد غیر قابل تشخیص کشیده شده اند هستند و در پوشش هایی پلاستیکی که به سختی پاره می شوند و در هر محصولی از کامپیوتر گرفته یا میز، قفسه کتابخانه، قفس پرندگان و غیره قرار دارند را دیده اید و این دستورالعمل ها را می شناسید. این دستورالعمل ها را دور نیندازید، آن ها را فراموش نکنید. با خودتان نگوئید کدام احمقی می توانسته این همه چیز بی ربط را در یک جا قرار دهد. در یک کلام سعی نکنید یک مرد باشید.این دستورالعمل ها برای دلیل خاصی این جا هستند. برای راهنمایی، برای خواندن عمل کردن و شما با خواندن این کتابچه ها از اجتماع همسران بیرون نخواهید شد. با خواندن این مطالب می توانید عقب بایستید و بگوئید من این وسیله را درست کرده ام یا حداقل بگوئید توانسته ام فلان چیز را به درستی انجام دهم.

در مورد جهت ومسیر سوال کنید:

شما گم شده اید! قبول کنید بدون سوال در مورد مسیر حرکت ممکن است سر از جایی در بیاورید. پس از یک نفر بپرسید که چطور می توانید به مقصدتان بروید و قبل از آن که دیر شود به مقصد برسید. قول می دهم هیچ چیزی از مردانگی شما کم نخواهد شد.

از تکنولوژی پیشرفته برای دیر کردن استفاده کنید: زنگ بزنید:

زیرا دو چیزی که او نباید تصور کند این است:

1- شما در بزرگراه تصادف کرده اید.

2- کاری را که نباید انجام بدهید، که البته بهتر است در بزرگراه مرده باشید.

بایدها و نبایدها ویژه شوهران قسمت چهارم

 
 
     
 © All Rights Reserved , SaraDownload.com 2007-2008 .