صـفحه اصلی درباره ما ارتباط با ما  
         بایدها و نبایدها ویژه شوهران قسمت هفتم
     
 

بایدها و نبایدها ویژه شوهران قسمت هفتم

 

تماستان را بخش زنانه وجودتان (یا حداقل با بخش زنانه وجود او) حفظ کنید: گل بخرید:

ممکن است حتی دوست نداشته باشیدبه سمت گل فروشی بروید؟ چطور می توانید کاری را انجام دهید که معنای آن را نمی دانید؟ این که چه تفاوتی بین زنبق و یاس بنفش وجود دارد؟ چرا یک نوع از گل ها از انواع دیگر آن گران تر است؟ همه آن ها یک پوشش رنگی بر بالای یک دسته چوبی هستند؟ چرا شما مجبورید یک دو جین از آن ها را بخرید؟ چرا فقط خرید یکی از آن ها کافی نیست؟ چرا آن گل ها را از ته می چینید؟ بقیه چیزهای سبزی که آن ها در اطراف گل ها قرار می دهند به چه کاری می آیند؟ و روی کارت آن باید چه چیزی نوشته باشد؟ با این که از نوشتن چیزی به روی کارت متنفر هستید، مجبورید این کار را در مقابل چشمان یک نفر دیگر انجام دهید یا حتی بدتر از آن، وقتی این کار را از طریق سفارش تلفنی انجام می دهید مجبور می شوید تا آن را برای یک غریبه بخوانید یا او چیزی را به جای شما بر روی آن کارت بنویسد. چرا شما باید همه این کارها را انجام دهید؟ چرا، چون ممکن است یک نفر دیگر این گل ها را دوست داشته باشد، همسر شما ممکن است از این افراد باشد.

مشارکت در کارها:

مشارکت در کارهای خانه فقط بیرون گذاشتن سطل آشغال و انتظار شنیدن کلمه متشکرم نیست.

میز را جمع کنید:

فکر نکنید وقتی که ظرف ها را می شویید، آن ها را خشک می کنید، یا آن که دکمه قرمز ماشین لباسشویی را فشار می دهید یا لباس های کثیفتان را در سبد می اندازید یا حوله را پس از استفاده در سر جای خودش قرار می دهید یا دستمال توالت را بعد از تمام شدن عوض می کنید، قفسه ها را مرتب می کنید، لامپ های سوخته را عوض می کنید، شیری را که شش هفته از زمان انقضایش گذشته دور می اندازید، گردگیری می کنید یا چیزهای دیگری انجام می دهید لطفی به همسرتان می کنید.

این کارها یعنی زندگی و شما بازیگر آن هستید نه تماشاچی آن، پس نمی توانید بنشینید و دستور بدهید.

وسایل را خاموش کنید:

به طرز جالبی لوازم خانگی هیچ کدام به طور اتوماتیک خاموش نمی شوند، چراغ های برق، پمپ تخلیه آب، تلویزیون، ضبط صوت، غذاساز، توستر، قهوه جوش. مردها اغلب آن ها را روشن می کنند ولی به ندرت آن ها را خاموش می کنند روز بعد از آن، مردها دوباره آن ها را روشن می کنند. فکر می کنید آن ها چگونه خاموش می شوند؟ جادو یا همسر شما، یکی را انتخاب کنید. دفعه بعد سعی کنید آن ها را خاموش کنید این کار سختی نیست فقط حرکتی خلاف جهت عادی است.

بایدها و نبایدها ویژه شوهران قسمت هفتم

 
 
     
 © All Rights Reserved , SaraDownload.com 2007-2008 .